O MNIE

Mam na imię Ania i stąpam twardo po ziemi. Zawsze nad poziomem morza.

To jest mój blog, w którym dzielę się z Tobą swoją górską pasją. Uwielbiam podróżować do miejsc, z których wiedzie droga na szczyt. Łażenie do celu pod górę daje mi ogrom satysfakcji, o której zazwyczaj dużo mówię, a także piszę. Droga w dół z kolei układa moje chaotyczne myśli w poukładane puzzle. I też się tym dzielę.

Pierwsze zetknięcie z górami pamiętam doskonale. Kiedy kilkanaście lat temu zobaczyłam Tatry na własne oczy, zapałałam miłością tak wielką, że związek ten wciąż nieprzerwanie trwa. Urzekły mnie przepięknie widoki i majestatyczne krajobrazy. Przemierzanie szlaków stało się wielką przyjemnością, a zdobywanie szczytów ogromną radością.

Możesz mnie spotkać zazwyczaj w Tatrach i Karkonoszach, ale zdarza mi się wyruszyć gdzieś dalej, aby wznieść się jeszcze wyżej. Cały czas staram się doskonalić górskie umiejętności. Mam za sobą zimowy kurs turystyki wysokogórskiej oraz kurs skałkowy. Uwielbiam tę adrenalinę, która mi czasem towarzyszy w trudniejszym terenie i nie ruszam się nigdzie pochopnie, bo uważam, że zawsze trzeba mieć na uwadze swoje bezpieczeństwo. Kiedy nie ma mnie na szlaku to zapewne jestem w pracy, a w wolnych chwilach sporo czytam różnych górskich opowieści czy też ciekawych podróżniczych historii. Kiedy tylko mam ochotę na aktywność sportową to próbuję swych sił na ściance wspinaczkowej, biegam w parku i jeżdżę na rowerze. W końcu ruch to zdrowie, a szczyty trzeba zdobywać! Więc zdobywam, jeśli tylko mam taką możliwość.

Jesteś tutaj odbiorcą mych wspomnień, dziękuję Ci za obecność. Żywię ogromną nadzieję, że pozostawiony przeze mnie ślad zainspiruje Cię do planowania własnych górskich eskapad. A gdyby naszły Cię górskie myśli, którymi chciałbyś się ze mną podzielić to zachęcam do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *